Çalışma Modelleri

a. KPI Bazlı Yönetilen Hizmetler

iKnow Technology de tanımlanmış bilgi teknolojileri ihtiyaçlarınıza uçtan uca veya analiz, yazılım, test, operasyon gibi rol gruplarından oluşan SLA bazlı paketlenmiş çözümler ile bulunduğunuz lokasyonda ya da uzaktan (kendi ofisimizden) hizmet veriyoruz.

Bu şekilde bir çalışma modeli verimlilik arttırıcı olması açısından yol göstericidir. iKnow Technology olarak baştan sona sürecin içerisinde yer aldığımızdan her aşamada ortaya çıkan eksiklikleri, pozitife çevirme konusunda kurumunuzla birlikte hareket ediyoruz. SLA bazlı çözüm paketlerimizde ihtiyacınız olan her şey bulunur.

b. Proje Bazlı Anahtar Teslim Hizmetleri

Hizmet dahilinde analiz, proje yönetimi, yazılım geliştirme, tasarım, test, yazılımı devreye alma işlemleri bizim sorumluluğumuzdadır. Bu alanda belirlenmiş ihtiyaçlarınız için deneyimli, sertifikalı ve alanında uzman kaynaklarımızla kurumunuza özel uçtan uca program ve proje yönetimi, analiz, yazılım, tasarım ve test hizmetleri sağlıyoruz.

Proje bazlı anahtar teslim hizmetlerimizde kurumunuzun ihtiyaç ve gereksinimlerini bilmemiz yeterli. Profesyonel ekibimiz analiz sürecini tamamlanmak üzere uygun bir yönetim planlaması yapar. Daha sonra mimari aşamasına geçilir ve kurumunuzun stratejik duruşuyla uyumlu bir tasarım uygulanır. Ardından verimliliği artırmak ve maliyet etkinliğini sağlamak için yazılım geliştirilir. Test işlemleri ise sistemde bir hatanın olmaması için test mühendislerimiz tarafından dikkatlice yapılır, bu aşamada test senaryoları da oluşturularak analizle beklentilerin uyumu ölçülür.

c. Dış Kaynak Hizmetleri

İhtiyaçlarıyla uyumlu şekilde kendi analiz, tasarım, mimari, yazılım, test ve operasyon ekiplerinize dönemsel veya uzun süreli ihtiyaç duyduğunuz uzman ve yetkin dış kaynakları sağlarız. Profesyonel kadromuzla verdiğimiz dış kaynak hizmetleri şirketinize artı değer katarken motive edici değişiklikler de gözlenir. Bilgi teknolojileri çözüm sağlayıcısı olarak esneklik ve geliştirilebilirlik sunar.

d. Danışmanlık

İhtiyaçlarınız için yönetim, süreç, metodoloji, uygulama, yazılım gibi tüm BT alanlarında danışmanlık hizmetleri sunarız. Bu uygulamaları gerçekleştirirken uzman ekibimizle son teknolojiden yardım alırız. Kurumunuzun süreçlerini iyileştirmek için sizi en doğru şekilde
yönlendirerek işinizi gelişime açık hale getirir, gelişen dünya teknolojileriyle tam bir uyum içerisinde olmanızı sağlarız.

iKnow Technology, danışmanlık Hizmetleri verirken müşterinin gözüyle görür. Yapmak istediklerinizi anlayarak fikir alışverişinde bulunur ve bilgi akışını kesintiye uğramaksızın sürdürür. Böylece ihtiyaca yönelik hareket eden, sistemli, şeffaf ve yenilikçi bir anlayışla kurumunuzun dijital alandaki prestijinin artmasına katkı sunar.

tr Türkçe
X